|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Діамофоска (діамоній фосфат) – азотно-фосфорно-калійне, комплексне, гранульоване мінеральне добриво. Містить не менше 10% амонійного азоту, не менше 26% масової частки загальних фосфатів. Гранули рожевого або червоного кольору не більше 6 мм.
Переваги
- Належить до числа лідерів серед мінеральних добрив як на українському, так і на світовому ринках.
- Продукт містить оптимальне співвідношення поживних речовин, що робить його використання економічно вигідним та ефективним. Добриво рекомендується для основного внесення під такі культури: озимі та ярові зернові, льон, технічні та просапні, плодові насадження та виноградники.
- Діамофоска діє на рослини комплексно: сприяє їх росту, розвитку та формуванню плодів, надає стійкості проти несприятливих умов та хвороб.
Фізико-хімічні властивості
Добриво являє собою гранули рожевого кольору. Кислотність нейтральна, тому продукт можна використовувати на кислих ґрунтах без додавання вапна.
До складу добрива входить азот, калій, фосфор та інші мікро- та макроелементи в невеликій кількості. Діючі речовини діамофоски легкодоступні для рослин та добре розчинаються у воді.
Діамоній фосфат містить азот в амонійній формі, яка дозволяє запобігти втраті цього поживного елемента внаслідок випаровування, вивітрювання і вимивання. Значна частина азоту потрапляє безпосередньо до коренів культур, живлячи їх і прискорюючи ріст та розвиток.
Норми внесення
|
Культура |
Норма внесення |
|---|---|
|
газон |
3,5-4 кг/сотку |
|
ягідні кущі |
10г/м2 пристовбурового кола для рослин першого - другого року життя |
|
15-20г/м2 старше трьох років |
|
|
плодові дерева |
слива,алича, абрикос - 20г/м2 яблуня,айва,груша - 30г/м2 |
|
виноградні лози |
25г/м2 навесні, прямо в неразтавший сніг, що покриває пристовбурове коло. |
|
багаторічні квіти |
25г/м2 при осінньому розпушуванні і підгортанні |
|
озима пшениця пшениця (та інші озимі зернові) |
300кг/га |
|
цукрові буряки |
400-800 кг/га |
|
овочі,картопля |
20-25г/м2 |
|
суниця |
15-20г/м2 |
|
у парниках і теплицях при перекопуванні грунту |
60-70г/м2 |
|
кімнатні квіти |
робочий розчин 20 г на 10 л води |
Умови зберігання
Діамофоска зберігається в складських приміщеннях із хорошою вентиляцією та надійним захистом від опадів та ґрунтових вод. Фасування можливе в тару різних видів та об’ємів. Транспортується діамофоска автомобільним та залізничним транспортом.
